• 27gru
            • Jasełka w grupie Wróbelki

Okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią jest historia narodzenia Pana Jezusa.

19 grudnia 2023r. odbyło się przestawienie jasełkowe dla rodziców. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja sali. Przedszkolaki na moment przestały być zwykłymi dziećmi i i zmieniły się w najświętszą rodzinę, anioły, pasterzy i królów. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, recytowane wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni. Natomiast rodzicom dziękujemy za przygotowanie strojów na tę uroczystość. Oto relacja zdjęciowa.

• 04gru